Babskie Jadło Zapraszamy do restauracji
 

Za sprawą niezwykłej aranżacji wystroju oraz mnogości barwnych dodatków, wnętrze karczmy już od progu urzeka swym niepowtarzalnym charakterem oraz przyciąga domowym ciepłem. Do dyspozycji odwiedzających nas gości są dwie sale, które łącznie mogą pomieścić ... osób i działać mogą w sposób niezależny. Stonowana kolorystyka wnętrza karczmy oraz gustownie dobrane dodatki dodają uroku i zachęcają do odpoczynku. Zapraszamy również do zapoznania się z wyśmienitą regionalną kuchnią bazującą na świeżych sezonowych produktach oraz sprawdzonych recepturach.

Nasze wnętrza
 

Na parterze proponujemy przestronną salę z kamiennym barem, zabytkowym kaflowym piecem oraz zimowym ogrodem, z którego podziwiać można malowniczą okolicę. Na poddaszu karczmy znajduje się druga bardziej kameralna sala. Drewniane komody, stylowe bibeloty, obrazy oraz lampy stanowią idealne dopełnienie tego wnętrza.
Pragniemy, aby nasz lokal był miejscem rodzinnym przyjaznym dla dzieci, dlatego też dysponujemy kompletem krzesełek dostosowanych dla najmłodszych gości, posiadamy dziecięce menu oraz własny plac zabaw.

Nasze smaki
 

Zapraszamy do zapoznania się z wyśmienitą regionalną kuchnią bazującą na świeżych sezonowych produktach oraz sprawdzonych recepturach. Nasze menu to prawdziwe bogactwo smaków w nowoczesnym wydaniu. Codziennie proponujemy nowe danie dnia. W szczególności polecamy wyborną pieczoną kaczkę na jabłkach z buraczkami, polędwiczki wieprzowe z sosem grzybowym z plackami ziemniaczanymi przekładanymi kapustą z grochem. Zapraszamy również na pyszną szarlotkę podawaną na ciepło z lodami.

Kontakt

Karczma Babskie Jadło

Stefanów 2c
09-500 Gostynin

Numer telefonu

24 236 56 59
605 311 055

 

plansza informacyjna PFR poziom